Rozmiar nie ma znaczenia, ale… warto powiększyć penisa?

wpis w: Uroda | 0

Czy wiesz, że dziewięciu na dziesięciu mężczyzn choć raz mierzyło swojego penisa? Nie ma w tym nic dziwnego – dla większości Panów rozmiar prącia jest naprawdę istotny.

Co prawda, z obsesji związanej z długością penisa się wyrasta, ale w wieku nastoletnim wielu młodych chłopaków sprawdza ile mierzy ich członek. Dlaczego tak się dzieje?

Utrwaliło się, że penis jest swojego rodzaju miarą męskości. Jego rozmiar jest szczególnie istotny dla osób wchodzących w życie seksualne. Panowie obawiają się odrzucenia, wyśmiania oraz niezaspokojenia partnerki. Panuje mylne przekonanie jakoby wielkość penisa była kluczowa dla jakości stosunku.

Rozmiar nie ma znaczenia! – przekonują seksuolodzy

Niemal każdy seksuolog potwierdza, że rozmiar penisa nie ma większego znaczenia dla zdolności osiągania satysfakcji seksualnej przez partnerkę. Wynika to z faktu, iż głębokość pochwy jest ograniczana przez stymulację. Wynosi około 10,00 centymetrów i pogłębia się tylko i wyłącznie wtedy, gdy zachodzi stymulacja (innymi słowy – gdy penis jest dłuższy).

Wniosek z tego jest bardzo prosty. Penis mierzący 10,00 centymetrów we wzwodzie jest w stanie zadowolić niemal każdą kobietę (z punktu widzenia fizjologicznego).

Oczywiście niektóre Panie mają oczekiwania co do wielkości penisa. Nie mniej jednak odsetek ten nie jest zbyt duży. Przekonuje o tym dr Francken w swoich badaniach.

Ten francuski uczony przeprowadził badanie, które miało dowieść, że penis nie ma znaczenia. 170 aktywnych seksualnie Pań odpowiedziało na intymne pytanie: CZY DŁUGOŚĆ PENISA JEST WAŻNA?

  • TAK, jest najważniejsza. (1%)
  • TAK, jest ważna. (20%)
  • NIE, nie jest ważna. (55%)
  • NIE, jest absolutnie nieważna. (23%)

Wniosek z tego wszystkiego może być jeden: rozmiar nie jest tak istotny jak mogłoby się wydawać. Nie oznacza to jednak, że jest całkowicie nieważny.

Mimo, że badania doktora Franckena dotyczące kwestii „Czy rozmiar penisa ma znaczenie?” wykazały, iż tylko 21% kobiet uznaje to za elemnt istotny, to wielu mężczyzn i tak chce powiększyć swojego członka.Wśród mężczyzn panuje bowiem silne przekonanie, że rozmiar jest istotny i czym większy penis, tym większe zadowolenie partnerki.

Jak powiększyć penisa?

Powiększanie penisa jest możliwe. Istnieje kilka rozwiązań, które pozwalają na poprawę długości i grubości penisa nawet o kilka centymetrów, tj.:

  • zabieg chirurgiczny
  • ćwiczenia na powiększanie penisa
  • tabletki na powiększanie penisa
  • kremy powiększające penisa

O ile zabieg chirurgiczny to inwazyjny sposób, o tyle cała reszta jest w pełni naturalna i bezpieczna dla organizmu.

Spośród wszystkich metod zdecydowanie największym zainteresowaniem mogą pochwalić się tabletki. Z całą pewnością ma to związek z wygodą stosowania i… skutecznością. Te rozwiązanie jest bowiem niezwykle skuteczne, a najlepszym tego dowodem są badania przeprowadzane na jednym z preparatów.

Member XXL – przebadany produkt na większego penisa

Member XXL to preparat, który został poddany badaniu na grupie mężczyzn w wieku od 22 do 50 lat. Wyniki testu dały zaskakujące rezultaty. Średni wzrost penisa wyniósł aż 5 centymetrów. U niektórych mężczyzn zanotowano poprawę nawet o 9 centymetrów. Test skuteczności tabletek trwał trzy miesiące.

Co istotne, konsumenci sięgający po te tabletki zauważają pierwsze efekty stosowania już po kilku tygodniach.czytamy na https://sferaintymna.pl/member-xxl/.

Member XXL to środek w pełni naturalny, który gwarantuje brak jakichkolwiek powikłań po stosowaniu. Efekty tego preparatu utrzymują się trwale.

Warto zauważyć, że od niedawna produkt jest dostępny także w Polsce. We wszelkich rankingach tabletek i suplementów na powiększanie penisa znajduje się na najwyższych lokatach.

Bez cienia wątpliwości można powiedzieć, że Member XXL zrewolucjonizował rynek preparatów na powiększanie penisa. Wszakże, jego dostępność oraz pełne bezpieczeństwo stosowania sprawia, że teraz każdy mężczyzna może powiększyć swojego członka do wymarzonych rozmiarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *